Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA

Dom wakacyjny

Cleveland, Stany Zjednoczone Ameryki1971 East 84th Street, 44106

  • Do 10 osób
  • Powierzchnia: 219 m²
  • Sypialnie: 5

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~1 975 zł

  • Korzystasz bezpłatnieNie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert.
  • Sprawdzasz bez zobowiązańSam wybór dat nie oznacza rezerwacji.
  • Poznaj obiekt przed rezerwacjąZdjęcia, wyposażenie i opinie w jednym miejscu.
  • Jasne warunki rezerwacjiPłatność i anulowanie poznasz przed potwierdzeniem.

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

„Dom wakacyjny” oferuje 219 m² dla maksymalnie 10 osób. Układ obejmuje 5 sypialni. Posiłki można przygotowywać w kuchni lub aneksie kuchennym. Ubrania można wyprać w pralce i wysuszyć w suszarce bębnowej. W tym domu wakacyjnym można korzystać z prywatnej łazienki. Wyposażenie kuchni: płyta kuchenna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka. Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA znajduje się w miejscowości Cleveland.

Na miejscu znajdziesz ogród. Orkiestra Cleveland znajduje się 1,9 km od obiektu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Orkiestra Cleveland1,9 km
Muzeum Historii Naturalnej w Cleveland2,3 km
Towarzystwo historyczne Western Reserve2,4 km
Ogród botaniczny w Cleveland2,7 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Planujesz przygotowywać posiłki? „Dom wakacyjny” ma kuchnię lub aneks.Zobacz szczegóły
  • Jeśli zależy Ci na kilku sypialniach, „Dom wakacyjny” oferuje 5 sypialni.Zobacz szczegóły
  • Planujesz pranie na miejscu? „Dom wakacyjny” ma pralkę.Zobacz szczegóły

Wybór pokoi

Dom wakacyjny

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Osoby poniżej 21 lat mogą zameldować się tylko z rodzicem lub opiekunem prawnym.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Parking

Za korzystanie z parkingu na miejscu nie jest pobierana opłata.

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.
Informacja obiektu — język oryginału

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Język
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • zwierzęta są akceptowane
  • ogród

Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA na mapie: Cleveland

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA?

Zameldowanie: od 16:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Jakie zakwaterowanie oferuje Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA?

Dom wakacyjny: do 10 osób; 219 m²; liczba sypialni: 5; bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size), duże łóżko (typu king-size), łóżko pojedyncze, łóżko pojedyncze, bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size), rozkładana sofa, łóżko podwójne. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy w Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA można samodzielnie gotować lub zrobić pranie?

W tym domu wakacyjnym do dyspozycji są kuchnia lub aneks kuchenny oraz pralka. Wyposażenie kuchni: płyta kuchenna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka.

Czy Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA oferuje parking i ile kosztuje parkowanie?

Za korzystanie z parkingu na miejscu nie jest pobierana opłata.

Czy Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA przyjmuje zwierzęta i czy obowiązuje dopłata?

Zwierzęta są akceptowane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Czy Wi-Fi w Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA jest bezpłatne?

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Jakie wyposażenie jest dostępne w Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA?

Dom wakacyjny: klimatyzacja, lodówka, biurko, suszarka do włosów, ręczniki.

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia. Osoby poniżej 21 lat mogą zameldować się tylko z rodzicem lub opiekunem prawnym.

Jak daleko od obiektu „Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA” znajduje się Cedar–University?

Cedar–University znajduje się 2 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA” znajduje się lotnisko „Burke Lakefront Airport”?

Burke Lakefront Airport znajduje się 4,6 km od obiektu.

Opinie o Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Steps to CLE Clinic - Great for Families - ADA. Dodaj swoją na sleephotelscleveland.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10