Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums!

Apartmán

Cleveland, USA44113

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 125 m²
  • Wellness nebo spa
  • Ložnice: 2

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~7 212 Kč

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums!?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums! se nachází v obci Cleveland. „Apartmán“ nabízí 125 m² až pro 4 osoby. Dispozice zahrnuje 2 ložnice. Jídlo si lze připravit v kuchyni nebo kuchyňském koutě. V tomto apartmánu můžete využívat vlastní koupelnu, klimatizaci a lednici. Vybavení kuchyně: varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice.

Hosté mohou využívat wellness centrum. Budova je vybavena výtahem. Stadion Cleveland Browns je 700 m od ubytování.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Stadion Cleveland Browns700 m
Cleveland Convention Center700 m
Rocket Mortgage FieldHouse1,1 km
Progressive Field1,4 km

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

Nabídka pokojů

Apartmán

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 25 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování. Před rezervací si ověřte případnou cenu parkování.

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování — původní jazyk

Po rezervaci vám Evolve Vacation Rental zašle e-mailem nájemní smlouvu, kterou je nutné před příjezdem přijmout.

Pokud smlouvu neobdržíte, volejte na číslo v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums! - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Lázeňské a wellness centrum
  • Výtah

Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums! na mapě: Cleveland

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums!?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 11:00.

Jaké ubytování nabízí Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums!?

Apartmán: až 4 osoby; 125 m²; počet ložnic: 2; Extra velká postel (velikosti Super King), Velká manželská postel (velikosti King). Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums! vařit?

V tomto apartmánu je kuchyň nebo kuchyňský kout. Vybavení kuchyně: varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice.

Nabízí Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums! parkování a kolik stojí?

Zaparkovat můžete přímo u ubytování. Před rezervací si ověřte případnou cenu parkování.

Povoluje Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums! domácí zvířata a účtuje příplatek?

Domácí zvířata jsou povolena. Mohou být účtovány další poplatky.

Je Wi-Fi v Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums! zdarma?

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Jaké vybavení nabízí ubytování v Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums!?

Apartmán: klimatizace, lednice, psací stůl, ručníky.

Má Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums! wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Má Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums! výtah?

V budově je výtah.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 25 let.

Recenze ubytování Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums!

Průměrné hodnocení z 12 recenzí hostů je 8,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Dtwn Cleveland Loft-Style Condo: Walk to Stadiums! zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelscleveland.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10